Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

Všeobecné obchodní podmínky jsou závazným ustanovením. Upravují obchodní vztah mezi zákazníkem (Kupující) a e-shopem fabig.cz (Prodávající). Objednáním zboží vyjadřuje Kupující s obchodními podmínkami souhlas. Provozovatelem e-shopu je Fabig s.r.o. Dlouhá 1205/10 Hustopeče 693 01, IČ: 29291381 DIČ: CZ29291381. Emailový kontakt: info@fabig.cz, telefonní kontakt: +420 608 522 480 nebo +420 721 155 893

2. Objednávání

Objednávku lze uskutečnit v e-shopu. Po objednání obdrží Kupující e-mail s potvrzením. Objednávka se tím stává závaznou, je uzavřena kupní smlouva. Neprodáváme alkohol osobám mladším 18ti let. Uzavřením kupní smlouvy Kupující potvrzuje, že je plnoletý.

3. Kupní cena

Ceny jsou uváděny včetně DPH. Při koupi tzv. tichého vína je možné uplatnit odpočet DPH. Splnění podmínky daňové uznatelnosti je věcí Kupujícího. Prodávající má právo změnit v e-shopu ceny bez předchozího upozornění.

4. Platební podmínky

Možné způsoby platby

  • dobírkou: platba hotově dopravci při převzetí zboží
  • bankovním převodem: dle instrukcí při objednávce
  • platební kartou: online
  • hotově: při osobním odběru

5. Dodání zboží

Prodávajícím je dodávka zboží zrealizována jeho předáním dopravci. Kupující je povinen zkontrolovat neporušenost obalu zboží při převzetí dopravcem. Poškozené zboží doporučujeme nepřebírat. Náklady na dopravu jsou hrazeny v souladu s objednávkou.

6. Export

Dodání do zahraničí je možné do zemí dle nabídky při objednávce na stránkách fabig.cz

7. Odstoupení od smlouvy Kupujícím

U objednávky provedené prostřednictvím internetového obchodu má Kupující právo na základě zákona 367/2000 Sb. od smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí plnění. V tom případě musí Kupující nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebování a v původním obalu poslat v uvedené lhůtě zpět. Je zapotřebí přiložit kopii faktury a doklad o zaplacení a dodání zboží. Náklady související s vrácením zboží nese Kupující. Zboží vracené dobírkou nebude přijato.

8. Odstoupení od smlouvy Prodávajícím

Prodávající je oprávněn odstoupit od smlouvy v případě, že dodání zboží není možné, protože zboží už neexistuje a není možné je zajistit, nebo pouze za vyšší cenu nebo pokud není možné zboží poskytnout v termínu určeném v kupní smlouvě.

9. Ochrana osobních údajů

Osobní údaje jsou uchovávány a chráněny proti zneužití v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Užíváním e-shopu fabig.cz souhlasíte s použitím osobních údajů pro interní potřeby firmy.

10. Záruční podmínky a reklamační řád

Délka záruční doby

Na zboží platí záruka v rozsahu ustanovení obecně platných předpisů. Počátkem záruky je datum prodeje nebo datum uskutečnění zdanitelného plnění. Skladování vín musí probíhat na suchém tmavém místě při teplotách 8 až 15°C. Záruční doba na vína platí po dobu 6ti měsíců podle podmínek vinařského zákona č. 321/2004 Sb.

Reklamace

Kupující uplatňuje reklamaci u Prodávajícího. K reklamaci je vždy zapotřebí přiložit kopii faktury a doklad o zaplacení a dodání reklamovaného zboží. Reklamaci je nutné ohlásit bezprostředně po zjištění závady na kontakty uvedené v bodu č. 1. Reklamované zboží je nutné zaslat na adresu provozovny: Nádražní 37c, Hustopeče 693 01, Česká republika.

Obchodní podmínky jsou platné od 24. 9. 2015 do odvolání nebo změny.